bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

falesny poplach z AA

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
texmur
Guest





PostPosted: Thu Oct 19, 2006 6:18 am    Post subject: falesny poplach z AA Reply with quote

Mám AA připojený na stávající autoalarm v autě. V?e funguje (gps,pohyb...) ale při aktivaci alarmu v autě (který spíná AA modul) v?dy dojde k vyhlá?ení poplachu a na mobil mi dodjde SMS ALARM1 t.j. prostorové čidlo z auta vyvolá fale?ný poplach :jak by se to dalo odstranit? Funkce zpo?dění aktivace nepomáhá. Děkuji PZ
Texmur
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Oct 20, 2006 8:09 am    Post subject: Reply with quote

Tj. aktivujete pomoci vstupu IN_CENTRAL (optronovy vstup)? Prodlevy jsou pouze pro manualni vyp/zap aby uzivatel mel cas odejit z auta, resp. ho vypnout.

Pokud to aktivujete manualne, prip. prozvonenim, deje se to take? Verze AA je jaka? Cidlo je urcite neaktivni?

Prosim tolerujte jednoduche dotazy, pokousime se zorientovat, zkusit na nasimulovat.
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Fri Oct 20, 2006 5:18 pm    Post subject: Reply with quote

Ano mám zapojeno na IN_CENTRAL. Kdy? zamknu auto, aktivuje se jaho alarm a ten mi spíná AA. Při zapnutí pře sms je to OK.Prostorové čidlo aktivuje alarm v autě a ten teprve aktivuje AA. Čili k aktivaci čidla dochází a? po uzamknutí.
Podle mě by to vyře?ilo zpo?dění AA tak jako kdy? se ovládá manuálně ale muselo by se vzrahovat i na ALARM_IN1
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Mon Oct 23, 2006 2:48 pm    Post subject: Reply with quote

OK. Proto aby fungovala manualni prodleva i pro "nemanualni" zapnuti by melo stacit ve funkci check_manual_off_ok() zakomentovat prvni podminku "if (was_manual_lock == 0)
return 1;".

Pohrajete si s tim sam nebo vam to mame prekompilovat? Zvladnete prehrat aplikaci?
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Sat Oct 28, 2006 8:39 am    Post subject: Reply with quote

Děkuji za dobrou zprávu.
Toto bohu?el sám nezvládám a ani nemám mo?nost (nebo nevím sí?e jak) aplikaci poté aktualizovat. Není pro mě problém "někam" s tím k vám dojet.

Děkuji za pomoc
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Tue Oct 31, 2006 10:30 am    Post subject: Reply with quote

Jaky pouzivate telefon? Mate v okoli nejaky telefon s datovym kabelem? Staci k tomu turbo-cable-utils, co jsou na webu. Jinak neni problem na to bud poslat nebo se dohodnout na schuzce - Pristavni 46, Praha 7 (v nejnutnejsim pripade, nejsme moc komunikativni Smile )
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Wed Nov 01, 2006 9:15 pm    Post subject: Reply with quote

mam to na NOKII 6310i ale datový kabel nemám
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Nov 03, 2006 7:43 am    Post subject: Reply with quote

Skoda toho kabelu, N6310 je pouzitelna. Napiste nam prosim na info@ at dohodneme schuzku/prehrani.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group