bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Turbo Lite jíná aplikace

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PetrK
Guest





PostPosted: Sat Sep 04, 2004 9:29 am    Post subject: Turbo Lite jíná aplikace Reply with quote

Přeji hezký den.
Nejsem si jist jestli chápu v?e správně. Lze nahrát aplikaci Auto alarm na Torbo Lite? Koupil jsem si Turbo Lite a plikace Pager mi nevyhovuje. Potřebuji ovládat aktivaci Turbo aplikace vněj?ím spínačem, jako je to u aplikace Auto alarm pin určený pro pro centrál.
Dík Petr
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Sat Sep 04, 2004 7:24 pm    Post subject: Re: Turbo Lite jíná aplikace Reply with quote

PetrK wrote:
Přeji hezký den.
Nejsem si jist jestli chápu v?e správně. Lze nahrát aplikaci Auto alarm na Torbo Lite? Koupil jsem si Turbo Lite a plikace Pager mi nevyhovuje. Potřebuji ovládat aktivaci Turbo aplikace vněj?ím spínačem, jako je to u aplikace Auto alarm pin určený pro pro centrál.
Dík Petr


Ano, chapete to spravne. Do Turbo Lite (ale i treba i Auto Alarmu) lze nahravat libovolne jine aplikace pro Turbo, napr. procsms, examply nebo vlastni tvorbu. Jen nebude fungovat prace s pametovou kartou, protoze ji nema.

K nahrani pres datovy kabel telefonu a s telefonem s AT prikazy pro SMS manipulaci pouzijte turbo-cable-utils. Utilitou turbo-app nahrajete soubor.trb primo do pameti turba.
P.
Back to top
PetrK
Guest





PostPosted: Sat Sep 11, 2004 4:44 pm    Post subject: Turbo Lite jíná aplikace Reply with quote

Musím se přiznat, ?e si nevím rady jak dál. Půjčil jsen si Siemens ME45 a datový kabel. Stáhnul "turbo-cable-utils-0.5.1" nainstaloval "Cygwin" (nevím jestli je nutný). Jak dál. Pro?el jsem snad snad v?e a nena?el radu. Dík za pomoc
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Sat Sep 11, 2004 8:32 pm    Post subject: Re: Turbo Lite jíná aplikace Reply with quote

PetrK wrote:
Musím se přiznat, ?e si nevím rady jak dál. Půjčil jsen si Siemens ME45 a datový kabel. Stáhnul "turbo-cable-utils-0.5.1" nainstaloval "Cygwin" (nevím jestli je nutný). Jak dál. Pro?el jsem snad snad v?e a nena?el radu. Dík za pomoc


Prekompilovat, make -f Makefile.win32, jen je treba nastavit v Makefile.win32 cestu TURBO_DIR k baliku turbo-devel-datum.

Pak pouzijte utilitu "turbo-app -d COM1 mojeaplikace.trb" (com podle chuti).

Ale protoze uz jsme dostali par drsnejsich mailu na toto tema, tak jsme podlehli a udelali turbo-cable-utils-0.6.0, ktere obsahuji vsechno prekompilovane pomoci mingw, tj. neni nutny cygwin. Jsou tam exe, takze jen v cmd pouzit vysse uvedeny prikaz. Jeste jsme to nestihli dat na web, ale zkuste www.bladox.com/pub/turbo-cable-utils-0.6.0.tar.gz

Budeme moc radi, kdyz se podelite o zkusenost, jak to funguje. Preci jen jsme to jeste nemeli moc sanci na ruznych windows zkusit. Dik.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group