bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

iPhone a Turbo SIM

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MaLer
Guest





PostPosted: Fri Aug 31, 2007 12:02 am    Post subject: iPhone a Turbo SIM Reply with quote

Zacinam byt - mirne receno - zoufaly. Snazim se rozchodit Turbo SIM v iPhone, ale nedari se mi, aby telefon s Turbo SIM komunikoval (turbo-info v iphone, ani prikazy typu AT+CMGL pres terminal), ani SIM Toolkit aplikace nevidim (ale ty nevidim ani u me stavajici karty O2, pro kterou je telefon "aktivovan"). CO me mirne mate, tak komunikuje s kartou (kdyz je zamcena na PIN, tak ji umi odemknout, precte jeji ICCID). Nevim, zda to znamena, ze tato cast komunikace jde zcela mimo Turbo SIM (ale v tom pripade bych proste vyloucil problem s konektorem), nebo v tom pripade Turbo SIM funguje korektne a problem je nekde jinde (ale kde?). V Nokii TS behal...

Prolezl jsem mistni fora, zkusil sem kde co... Diky za libovolne nakopnuti spravnym smerem Sad. Alespon presne potvrzeni/vyvraceni toho, kde je problem, by potesilo
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Tue Sep 04, 2007 6:41 pm    Post subject: Re: iPhone a Turbo SIM Reply with quote

MaLer wrote:
Zacinam byt - mirne receno - zoufaly. Snazim se rozchodit Turbo SIM v iPhone, ale nedari se mi, aby telefon s Turbo SIM komunikoval (turbo-info v iphone, ani prikazy typu AT+CMGL pres terminal), ani SIM Toolkit aplikace nevidim (ale ty nevidim ani u me stavajici karty O2, pro kterou je telefon "aktivovan"). CO me mirne mate, tak komunikuje


Predne: iphone nemame, zkusenosti s timhle taky ne. Nicmene aby iphone ukazoval aplikace uz musi byt "odblokovany" - tj. applesaft funkcni.

O nahravani aplikace pres iphone bylo hodne napsano, bohuzel opet - nemaze zadnou osobni zkusenost. Obecne jsou problemy v tom, ze SMS (pro nahravani se pouzivaji SMS AT prikazy) se nedostanou do SIM, tj. ani TSIM.

Quote:

s kartou (kdyz je zamcena na PIN, tak ji umi odemknout, precte jeji ICCID). Nevim, zda


Ne, ICCID je volne citelne i kdyz je PIN aktivni. Jestli dobre chapu tak iphone vyzaduje kartu bez PINu.

Quote:

to znamena, ze tato cast komunikace jde zcela mimo Turbo SIM (ale v tom pripade bych proste vyloucil problem s konektorem), nebo v tom pripade Turbo SIM funguje korektne a problem je nekde jinde (ale kde?). V Nokii TS behal...

Prolezl jsem mistni fora, zkusil sem kde co... Diky za libovolne nakopnuti spravnym smerem Sad. Alespon presne potvrzeni/vyvraceni toho, kde je problem, by potesilo


Zkusil bych nahrat aplikaci pres nokii, nasetovat a ATT kartou take v Nokii a pak dat s O2 do iphonu a to by melo byt vse.
Back to top
DonCorleone
Guest





PostPosted: Sun Sep 30, 2007 9:31 am    Post subject: Reply with quote

Zdravim,

mam novy iPhone a snazim sa zohnat TurboSim. Chcel by som sa spytat ci by mi niekto vedel poslat navod ako odomknut moj iphone? Bolo by dobre keby to bolo v "normalnom" jazyku, lebo doteraz vsetko co som cital bolo pre mna nezrozumitelne. Ak sa to bez toho neda, existuje niekde nejaky obchod co by urobil namiesto mna?

Prosim odpovede zasielajte na moj email. ( matko35@gmail.com )

Dakujem.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group