bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Problem s Inboxem

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RedDwarf
Guest





PostPosted: Thu Mar 03, 2005 5:29 pm    Post subject: Problem s Inboxem Reply with quote

Mam problem s Inboxem, mam ho necitelny a kdyz se do nej chci podivat, vsechny polozky v TURBU se stanou nedostupne a pomuze jen zapnout a vypnout telefon. To same se stane, kdyz se pokusim do Inboxu podivat primo pres "Moje karta". Kdyz mi nefunguje Inbox, nefunguje ani trideni prichozis SMS. Mam N3330, Turbo adapter ver.1, procsms ver. 1.0.2, volno na karte je 7844/8192 bloku. Doufam, ze nebudu muset smazat celou kartu.
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Mon Mar 07, 2005 10:15 am    Post subject: Re: Problem s Inboxem Reply with quote

RedDwarf wrote:
Mam problem s Inboxem, mam ho necitelny a kdyz se do nej chci podivat, vsechny polozky v TURBU se stanou nedostupne a pomuze jen zapnout a vypnout telefon. To same se stane, kdyz se pokusim do Inboxu podivat primo pres "Moje karta". Kdyz mi nefunguje Inbox, nefunguje ani trideni prichozis SMS. Mam N3330, Turbo adapter ver.1, procsms ver. 1.0.2, volno na karte je 7844/8192 bloku. Doufam, ze nebudu muset smazat celou kartu.


Pristup na kartu jinak funguje? Tj. napr. reader? Mate nejakou predstavu jak se to stalo, co predchazelo teto situaci?
Back to top
Guest






PostPosted: Mon Mar 07, 2005 6:18 pm    Post subject: Re: Problem s Inboxem Reply with quote

pz wrote:
RedDwarf wrote:
Mam problem s Inboxem, mam ho necitelny a kdyz se do nej chci podivat, vsechny polozky v TURBU se stanou nedostupne a pomuze jen zapnout a vypnout telefon. To same se stane, kdyz se pokusim do Inboxu podivat primo pres "Moje karta". Kdyz mi nefunguje Inbox, nefunguje ani trideni prichozis SMS. Mam N3330, Turbo adapter ver.1, procsms ver. 1.0.2, volno na karte je 7844/8192 bloku. Doufam, ze nebudu muset smazat celou kartu.


Pristup na kartu jinak funguje? Tj. napr. reader? Mate nejakou predstavu jak se to stalo, co predchazelo teto situaci?


Funguje uplne vsechno, pres "Moji kartu" jsem schopen prolezt celou kartu krome adresare Inbox. Mam dojem, ze kdyz jsem lezl na WAP, telefon mi vytuhl. Vypada to, jako kdyby neco zapisoval do Inboxu a zapis se mu nepovedl.
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Wed Mar 09, 2005 8:27 am    Post subject: Reply with quote

Hmm, to vypada dost spatne, Vas odhad bude asi spravny a nedokoncenim zapisu se mohl poskodit filesystem. Nahodou programator nemate? Slo by udelat backup karty a snad bychom dokazali nejak/neco rekonstruovat.
Back to top
RredDwarf
Guest





PostPosted: Wed Mar 09, 2005 6:38 pm    Post subject: Reply with quote

pz wrote:
Hmm, to vypada dost spatne, Vas odhad bude asi spravny a nedokoncenim zapisu se mohl poskodit filesystem. Nahodou programator nemate? Slo by udelat backup karty a snad bychom dokazali nejak/neco rekonstruovat.


Programator zatim nemam, ale poridim si ho. Mozna by stalo za to udelat neco jako "scandisk", ktery by dokazal pripadne chyby filesystemu opravit.
Back to top
Guest






PostPosted: Fri Mar 18, 2005 8:05 pm    Post subject: Reply with quote

Pomoci programatoru jsem dal format a problem je vyresen.

Kdyz jsem pod woknama zkousel tstat, tak mi to nic nevypsalo. Pripadalo mi, ze ikdyz jsem mu zadaval port -d com4, ze mi lezl porad na com3. Ve zdrojacich to vypada, ze na padavany parametr -d nema jak reagovat. Pritom pod linuxem mi to fungovalo. Tak nevim
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group