bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kompatibilita + programování

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Mon Jan 19, 2009 1:16 pm    Post subject: Kompatibilita + programování Reply with quote

Dobrý den,
přemýšlím o zabezpečení mého nového vozidla, tak zvažuji i možnosti využít autoalarm od Vás.
Měl bych několik dotazů:
1) s kterými telefony je aplikace kompatibilní na aktivaci (deaktivaci) alarmu prozvoněním
2) jde aktivovat (deaktivovat) alarm pomocí sms
3) pokud jsem dobře pochopil návod, tak při změně stavu pošle vždy sms, dá se toto vypnout

Bohužel jsem v návodu tyto informace nenašel, a proto bych prosil o jejich doplnění

(možná by stálo za to upravit i návod, přeci jen už je možnost i GPS a podobně a to se v návodu nevyskytuje....)


Last edited by krt.ecek on Thu Feb 12, 2009 12:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
dary



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 54

PostPosted: Wed Jan 21, 2009 10:30 am    Post subject: Reply with quote

ad1) Na to jsou idealni telefony Siemens, napr. C55, A50, C45 S35, C35.
ad2) Ano jde, jsou to prikazy "ON" nebo "OFF".
ad3) Pokud otazku spravne chapu tak neda. V jake situaci by jste chtel odeslani SMS vypnout?
Back to top
View user's profile Send private message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Wed Jan 21, 2009 11:15 am    Post subject: Reply with quote

ad 1) děkuji
ad 2) děkuji
ad 3) No upřímně mi přijde zbytečný poslat sms, když zapnu či vypnu alarm, stačilo by třeba prozvonění (jde to nastavit?), sms bere peníze, když 4x za den auto zablokuju a odblokuju mám to za 8 sms Sad

V každém případě děkuji za odpovědi, jakmile seženu telefon, objednávám
Back to top
View user's profile Send private message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Wed Jan 21, 2009 12:25 pm    Post subject: Reply with quote

ad 2) bohužel toto v návodě nikde nenacházím Crying or Very sad
Jiank bych měl ještě dotaz, zde na foru se píše o možnosti připojení GPS, to jde na ten autoalarm či nikoliv, nebylo by možné aktualizovat kalaogový list a manuál? Pokud bych si to objednal dostal bych aktuální manuál, nebo ten co je ke stažení Question
Back to top
View user's profile Send private message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Thu Feb 12, 2009 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

dary wrote:

ad3) Pokud otazku spravne chapu tak neda. V jake situaci by jste chtel odeslani SMS vypnout?


Trošku jsem koukal do zdrojového kódu a podle mé úvahy, pokud na řádku 4952 v souboru autoalarm.c smažu jeho obsah, tak zruším odeslání SMS za předpokladu, že zapínám alarm pomocí SMS, je to tak Question Twisted Evil (to samé by se našlo v části vypínání)

K tomu programování, jde udělat nějak záloha toho co je v AA nastaveno Question

Je nějaké riziko při přehrávání (nemyslím tím vypnutí elektřiny, ale spíše špatný program že by zasekl možnost přehrání, používání)

Dá se C55 siemens programovat pomocí kabelu telefonu (nikdy jsem nenašel na netu info zda podporuje dané AT příkazy, odhaduju že ano, ale raději se ptám)

Případně je nějaké úskalí přeprogramování Question

Děkuji za odpovědi

EDIT: řádek pro odeslání při vypnutí je 4983
Back to top
View user's profile Send private message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Sun Feb 15, 2009 3:50 pm    Post subject: Reply with quote

Takže úspěšně vyzkoušeno, když se ty dva řádky vymažou (v lepším případě jako já dají do komentáře) tak už nechodí sms v okamžiku, kdy se aktivuje deaktivuje pomocí sms (přičemž všechny funkce zůstávají stejné)
Back to top
View user's profile Send private message
dary



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 54

PostPosted: Tue Feb 17, 2009 10:37 am    Post subject: Reply with quote

Super, gratulace! Neni nad to, kdyz na to clovek prijde sam. To programovani je celkem jednoduche a bez jakychkoliv zaludnosti.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group