bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Telefon

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Thu Aug 12, 2010 6:06 am    Post subject: Telefon Reply with quote

Měl bych dotaz, stále se trápím s telefonama. Vyzou?el jsem ji? několik siemensů a v?dy se mi po nějakém čase v autě vypnou Crying or Very sad konektorama by to být nemělo, ty jsem u? v?echny předělal na pevno a stejně to zlobí Embarassed

Mů?ete napsat nějaký přehled dlouhodobě vyzkou?ených telefonů? Přemý?lím o přechodu na nokii, ale bojím se problému s nabíjením Rolling Eyes

Moc prosím a moc děkuji
Back to top
View user's profile Send private message
dary



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 54

PostPosted: Fri Aug 13, 2010 11:33 am    Post subject: Reply with quote

A nemuze to byt spatnou (myslim uz starou) baterkou v telefonu? Co zkusit dat paralelne s baterkou zdroj napeti 3,7V (nebo az max. 4V)? Taky se to po nejake dobe vypne?
Back to top
View user's profile Send private message
krt.ecek



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 28

PostPosted: Fri Aug 13, 2010 11:53 am    Post subject: Reply with quote

Baterku jsem ji? vyměnil, ve zkou?ených telefonech byly jiné baterky (zkou?el jsem siemensy C55, A52, A57 několik od ka?dého druhu), zkou?el jsem i více nabíječek (jedná se o autoalarm) a závada pořád stejná. Třeba měsíc v pohodě, pak se vypne, kdy? jej zapnu tak je plně nabit, spí? bych chtěl zkusit nějakou nokii, jakou by jste doporučili pro hladký běh?? (nebudu po Vás pak nic chtít, kdy? to fungovat nebude a programovat budu stále přes siemens C55) Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
dary



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 54

PostPosted: Fri Aug 13, 2010 3:12 pm    Post subject: Reply with quote

Ze starsich Nokii treba 3310 a podobne, musi se ale vyresit odpojeni/pripojeni nabijecky, aby se zacal nabijet pri vybite baterii (na to lze pouzit port P9, pres ktery se muze nabijecka odpojovat 1x denne). Nebo paralelne staci privest k baterce napeti 3,7V stabilizovane z autobaterie.
Novejsi Nokie se uz vetsinou zacnou nabijet, aniz by se musela nebijecka odpo/pripojit. zkuste nejake 2600, 2300, 1100, 1110, 1208 a podobne, je jich spousta...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group