bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Volani namisto SMS

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jirka B
Guest





PostPosted: Thu Sep 16, 2004 6:32 pm    Post subject: Volani namisto SMS Reply with quote

Uvazuji o koupi vaseho AA a rad bych se informoval, zda bude v dohledne budoucnosti mo?no volit mezi SMS a volanim. Z meho hlediska by to byl vhodnejsi zpusob upozorneni.
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Sep 17, 2004 1:04 pm    Post subject: Reply with quote

Neradi bychom to slibovali, spis ne. Norma rika, ze volani ze SIM Toolkitu musi uzivatel potvrdit, coz dost dobre neni mozne, kdyz telefon lezi nekde pod sedadlem. (Duvod pro potvrzeni je ochrana soukromi, aby telefon nemohl bez uzivatelova vedomi nekam zavolat a tak fungovat jako odposlech.)
Zkousime moznost vyuziti AT prikazu volanych SIM Toolkitem, to lze, ale bohuzel to umi pouze nekolk malo telefonu.
Back to top
DoG
Guest





PostPosted: Sun Jan 23, 2005 5:18 pm    Post subject: odposluch Reply with quote

praveze tato funkcionalita by mala byt. nielenze by mal volat (lebo tazko ma SMS zobudi), ale dokonca by malo zariadenie fungovat ako odposluch!!! cize by som si mohol vypocut co sa deje v aute..
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Jan 28, 2005 6:50 am    Post subject: Reply with quote

Volani lze obejit pomoci fax sms, na cemz pracujeme, odposlech je mimo moznosti stk.
Back to top
rowan
Guest





PostPosted: Tue Apr 12, 2005 9:06 am    Post subject: FAX SMS Reply with quote

pz wrote:
Volani lze obejit pomoci fax sms, na cemz pracujeme,
odposlech je mimo moznosti stk.


Nalezl jsem v menu FAX SMS, pochopil jsem ?e by to mělo volat při alarmu místo posílání SMS, ale nevím jak to nastavit. Mám T-mobile SIM kartu, poradíte?

Díky

Roman
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Sat Apr 16, 2005 3:01 pm    Post subject: Reply with quote

Funguje to pouze pro operatory, kteri nabizeji SMS->FAX sluzbu.
T-Mobile to nabizel pro kazdeho, pak to snad nejak stahli a ted je to pouze pro pausaly, zeptejte se na posledni vyvoj na jejich infolince. Eurotel to umoznuje kazdemu.

V pripade ET vytvorite nove cislo 999111 a nastavite text FAX SMS
na "fax 123456 cokoliv", pricemz 123456 je cislo kam se ma 'cokoliv' poslat jako fax. Operator vola na 123456 a pokousi se poslat 'cokoliv' fax.
Back to top
Guest






PostPosted: Sun Jan 29, 2006 10:10 am    Post subject: sms na fax pro vyu?ití oznámení alarmu vyzváněním Reply with quote

pz wrote:
Funguje to pouze pro operatory, kteri nabizeji SMS->FAX sluzbu.
T-Mobile to nabizel pro kazdeho, pak to snad nejak stahli a ted je to pouze pro pausaly, zeptejte se na posledni vyvoj na jejich infolince. Eurotel to umoznuje kazdemu.

V pripade ET vytvorite nove cislo 999111 a nastavite text FAX SMS
na "fax 123456 cokoliv", pricemz 123456 je cislo kam se ma 'cokoliv' poslat jako fax. Operator vola na 123456 a pokousi se poslat 'cokoliv' fax.


Hm, tak ted mi operátor od t-mobil sdělil, ?e pokud chci poslat SMS na fax, tak po?lu normálně napsanou SMS a ode?lu na číslo, které přijímá fax a systém pozná, ?e koncové číslo neumí přijmout SMS tak se to pokusí doručit jako fax a pokud ani to ne tak jako hlasovou zprávu.
Tak?e nepou?itelné pro oznámení alarmu vyzváněním. Je tak!
Back to top
Thomas Hudger
Guest





PostPosted: Sun Feb 19, 2006 11:49 am    Post subject: Fax alarm Reply with quote

Zdravim, sluzbu fax jiz vyuzivam nekolik let pro vystrelky z pratel, takze vim, ze sluzba je u Eurotelu Go urcite funkcni, bohuzel jsem se setkal s tim neduhem, ze nekdy je vracena odpoved: cilovy fax nelze dorucit, ci cilovy fax je obsazeny, i kdyz je mobil na prijmu a nevola. Na cilovy mobil ale neprijde ani hlaska o zmeskanem hovoru...Myslim ze pro ucely alarmu to neni prilis spolehliva cesta...
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group