bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Vypínání telefonu s Lite i AA

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
petr
Guest





PostPosted: Wed Dec 10, 2008 6:09 pm    Post subject: Vypínání telefonu s Lite i AA Reply with quote

Instaloval jsem oba systémy a po čase nastal problém samovypnutí telefonů i pod nabíječkou.

Lite je na Nokii - nabíjení je přeru?eno 1x denně na 15 min. Po výměně baterky za novou problém přetrvává.

AA pracoval se Siemensem A65 - toté?, s Nokií taky.

U obou případů při vyndání aplikace telefon pracoval nepřetr?itě 2 měsíce po kterých jsem pokus přeru?il.
K aplikaci není nic připojeno.

Zdá se mi, ?e aplikace zatě?uje telefon vět?ím odběrem ne? klasická sim a to telefony vypíná.

Připadám si jako totální blb před kamarády, jim? jsem zařízení vychválil a nemají z toho ?ádný ú?itek.

Lze doporučit typ telefonu se kterými nebudou problémy? Měli by být finančně dostupněj?í, ne? podobné bezproblémoví zařízení od Jablotronu, které nepotřebuje tel.?ádný.
Dnes bych asi volil tuto mo?nost.

Dík.
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Dec 12, 2008 9:56 am    Post subject: Reply with quote

Vase problemy nas mrzi a samozrejme je mozne nam zarizeni poslat na kontrolu, reklamovat, atd. Odber TL2/AA2 je pohodlne pod tim, co jsou telefony schopne poskytnout, Siemensu 65 jsme v jednom projektu meli 300+ a bez problemu. Co to je za Nokii?

Hezke svatky do Jablonce!
Back to top
petr
Guest





PostPosted: Fri Dec 12, 2008 8:31 pm    Post subject: Reply with quote

Je to 3210.

Teď se to bude zkou?et na Siemens - tak uvidíme.

U AA byl problém, ?e tel po automatickém znovuzapnutí vy?adoval potvrzení zapnutí - něco s palubou letadel a ne?lo to zru?it. AA je první verze, TL verze s optočlenmi.

Přesto - bez aplikací tel fungují normálně.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group