bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Turbo Lite 2 a pamet AT45DB161D misto DataFlash

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eter



Joined: 10 Jun 2009
Posts: 2

PostPosted: Wed Jun 10, 2009 7:03 pm    Post subject: Turbo Lite 2 a pamet AT45DB161D misto DataFlash Reply with quote

Nabastlil jsem na Turbo Lite 2 datovy konektoru tuto pamet, ktera je kompatabilni, s DataFlash card, bohuzel, kdyz nahraju aplikaci na informace o karte tak napise, ze neni pritomna. Nevi nekdo jestli to je treba na Turbo Lite 2 zakazane externi pamet. Druha vec, je ze asi bez programatoru kartu tezko zformatuju a nahraju na ni data z PC asi tezko Sad

Jinak samozrejme diky za super hracku.. Musim uznat ze operacni system ma super hlubokou myslenku.
Back to top
View user's profile Send private message
dary



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 54

PostPosted: Thu Jun 18, 2009 3:30 pm    Post subject: Reply with quote

Bohuzel k naformatovani je opravdu nutny TP2, trva to docela dlouho. V TL2 je pak potreba mit kernel co ma v sobe podporu filesystemu - na reflash fw je opet potreba prog (nebo muzeme udelat kdyz poslete).

Diky za chvalu.
Back to top
View user's profile Send private message
eter



Joined: 10 Jun 2009
Posts: 2

PostPosted: Thu Oct 22, 2009 11:10 am    Post subject: Reply with quote

dary wrote:
Bohuzel k naformatovani je opravdu nutny TP2, trva to docela dlouho. V TL2 je pak potreba mit kernel co ma v sobe podporu filesystemu - na reflash fw je opet potreba prog (nebo muzeme udelat kdyz poslete).


Je?tě mě tak napadlo, nebylo by mo?ne obsah Va?í naformátované 2MBytové karty, ulo?it v bináru ja bych si ho 1:1 nabrblal do té AT45DB161D, a vyhnul bych se tomu formátu. To by bylo uplně super moc dík.
Back to top
View user's profile Send private message
pz
Guest





PostPosted: Tue Oct 27, 2009 9:04 am    Post subject: Reply with quote

Co kdybysme vam nejak pujcili naformatovanou kartu?
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group