bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

AA se zacykloval

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JPK
Guest





PostPosted: Tue Oct 11, 2005 7:06 pm    Post subject: AA se zacykloval Reply with quote

Dobrý den,

při přemý?lení o pou?ití jednotlivých vstupů a výstupů jsem přepnul polo?ku "centrální zamykání" do polohy ANO. Telefon pí?e cca 5 min. "čekejte" a nelze při tom ovládat. Pak se restartuje. Kdy? znovu vstoulím do polo?ky AutoAlarm v menu telefonu, celá situace se opakuje. Zkou?el jsem to s Nokií 6230 a Nokií 6310. Co s tím?
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Wed Oct 12, 2005 6:12 pm    Post subject: Reply with quote

Detekce se provadi v prikazech STATUS, ktere se zacne delat az za cca 1 minutu po zapnuti (zalezi na rychlosti karty a telefonu). Do ted doby byste mel mit sanci central deaktivovat. Prosim zkuste.
Back to top
JPK
Guest





PostPosted: Thu Oct 20, 2005 7:39 am    Post subject: Reply with quote

zkou?el jsem různé varianty zapnutí a vypnutí. Háček je v tom, ?e v okam?iku, kdy telefon provádí "čekejte" nelze cokoliv dělat, telefon nereaguje na jakýkoliv podnět. Vyčkám (někdy "čekejte trvá jen pár desítek vteřin) a? se telefon restartuje a připraví se do pohotovostního re?imu. Pak je mo?né - pouze velmi rychle - vstoupit do menu Nastavení a provádět změny. V tomto re?imu telefon reaguje na SMS, resp na jakoukoliv SMS odpovídá zprávou o údajích o stavu. Pokud v tomto okam?iku spojím kontakty centrálu (P1 a GND) dojde k aktivaci amarmu. V tomto re?imu telefon nereaguje na zaslané SMS (vět?inou se ani jejich přijetí neuká?e na displeji), neposílá alarmové hlá?ky při pohybu, nereaguje na spojení či rozpojení alarmového vstupu P3, prostě nedělá vůbec nic. Jediné, čeho je mo?né v tomto re?imu dosáhnout je samovolný restart přístroje. Pokusil jsem celý pokus s centrálem opakovat i s telefonem Nokia 6210, se kterým by telefon měl mít pravidelný provoz a tento v re?imu, kdy je alarm aktivován centrálem navíc občas pí?e hlá?ku "Nemám dostatek volné RAM". Pokud je centrál v nastavení v poloze NE, systém reaguje vcelku normálně, tak jak by měl. Háček je v tom, ?e AA chci pou?ívat jako automatický s připojením na dálkový ovladač vozidla a není mo?né alarm v?dy aktivovat vstupem do menu a měněním polo?ky Zapnout/Vypnout. Případně mě mů?ete kontaktovat i na petracek@email.cz Děkuji
Back to top
JPK
Guest





PostPosted: Thu Oct 20, 2005 7:58 am    Post subject: Reply with quote

Pročítal jsem diskusi a mé problémy jsou v mnohém podobné tomu, co popisuje Kubula v diskusním příspěvku "Dojmy z pouziti Auto Alarmu na N7110" Háček je v tom, ?e se AA chová prakticky shodně se třemi různými a různě starými Nokiemi, a s celkové třemi SIMkartami - T mobile pau?ál, karta cca z června 2005, T-mobile pau?ál, karta cca z roku 2002, Eurotel Go, karta zakoupená v říjnu 2005
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Thu Oct 20, 2005 6:08 pm    Post subject: Reply with quote

Muzete nam prosim napsat, co rika Verze? (verze firmware, aplikace)
Back to top
JPK
Guest





PostPosted: Mon Oct 24, 2005 2:58 pm    Post subject: Reply with quote

Verze je : 1.1.4.0 / 1.4.0
SN: ga7l-rk3gmdglb
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Wed Oct 26, 2005 6:45 pm    Post subject: Reply with quote

Mozna by pomohla novejsi verze zminovana v http://www.bladox.com/forum/viewtopic.php?t=213

Pro originalni AA neni nutny krok s babyloaderem, staci pouze vymazat stavajici aplikaci a nahrat novou. Pokud se do toho nechcete poustet tak to muzeme prehrat my.
Back to top
JPK
Guest





PostPosted: Thu Nov 10, 2005 12:39 pm    Post subject: Reply with quote

Díky za nabídku, byl jsem teď nějakou dobu mimo, tak jsem nemohl rychleji reagovat. Instalaci nového software skutečně sám nezvládnu a proto po?ádám o vaa?í pomoc. Kontaktujte mě prosím na 603 48 14 16, případně mi prosím po?lete kontakt na vás, ozvu se.

Díky

Jiří Petráček
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group