bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

turbo motion odpoved

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zubro
Guest





PostPosted: Tue Apr 18, 2006 4:17 pm    Post subject: turbo motion odpoved Reply with quote

Dobry den.

Chcel by som sa opytat ci vasa firma reaguje na emaily, ktore mate uvedene na stranke ako kontakt. Telefonne cislo uvedene nie je tak uz naozaj neviem ako sa spojit. Nasiel som tuto adresu na fore tak skusim tu. Poslal som uz tri emaily na adresu gesto@bladox.cz, kde sa pytam ci zasielate auto alarm turbo motion aj na slovensko a aka je cena postovneho a balneho.

A vyuzijem este tuto moznost ak sa mi ?nahodou ozvete? na otazku ci su nejake problemy s aktivaciou alarmu prezvonenim na siemens A50 a ci je to vhodny mobil alebo ci vyvyjate v blizkej dobe nejake zdokonalene riesenie tohoto alarmu




Dakujem

S pozdravom M.Zubricky
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Tue Apr 18, 2006 5:00 pm    Post subject: Re: turbo motion odpoved Reply with quote

zubro wrote:
Dobry den.

Chcel by som sa opytat ci vasa firma reaguje na emaily, ktore mate uvedene na stranke ako kontakt. Telefonne cislo uvedene nie je tak uz naozaj neviem ako sa spojit. Nasiel som tuto adresu na fore tak skusim tu. Poslal som uz tri emaily na adresu gesto@bladox.cz, kde sa pytam ci zasielate auto alarm turbo motion aj na slovensko a


Snazime se odpovidat promptne, ale Vase maliy prisly o vikendu+velikonocnim pondeli.

Obecne: 99% mailu odpovidame z info@bladox.[cz,com] a bohuzel se nam stava, ze uzivatele maji vselijak nastavene anti-spam filtry a nase odpoved se ztrati (jeden velky cesky isp mel dokonce zakazane vsechno info@...).

Quote:

aka je cena postovneho a balneho.


Na Slovensko bezne posilame na dobirku, cena je stejna jako v CR, 100Kc (trochu dotujeme, ale nechceme to moc komplikovat).

Quote:

A vyuzijem este tuto moznost ak sa mi ?nahodou ozvete? na otazku ci su nejake problemy s aktivaciou alarmu prezvonenim na siemens A50 a ci je to vhodny mobil alebo ci vyvyjate v blizkej dobe nejake zdokonalene riesenie tohoto alarmu


A50 prozvoneni umi.

Quote:

Dakujem

S pozdravom M.Zubricky
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group