bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

turbo-rm

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Fri Mar 19, 2004 9:47 am    Post subject: turbo-rm Reply with quote

V cableutils v turbo-rm se zadava jaka hodnota? Pise to inde in hex format. Kde to vezmu?
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Mar 19, 2004 3:35 pm    Post subject: Reply with quote

Na karte naleznete aplikaci mc, ktera slouzi k prohlizeni souboru na karte. U kazdeho souboru/adresare je polozka Detail, ktera zobrazi mimo jine i Inode, coz je ukazatel na soubot/adresar. Ten muzete pouziv v turbo-rm pro smazani daneho souboru.
P.
Back to top
chip
Guest





PostPosted: Fri Mar 26, 2004 3:58 pm    Post subject: turbo-rm -neregauje Reply with quote

Mam takovy problem, potrebuju smazat soubor aplikace moje karta hlasi Inode 0c5905 tedy jsem napsal

turbo-rm -d/dev/ttyS0 0c5905

bohuzel se nic nedeje, po odklepnuti entru je poslana hlaska
Inode F512F0
SEND 05 .....
AT+CGMW=13

a nic se dale nedeje.
V cem je problem?? Evil or Very Mad
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Mar 26, 2004 9:19 pm    Post subject: Re: turbo-rm -neregauje Reply with quote

chip wrote:
Mam takovy problem, potrebuju smazat soubor aplikace moje karta hlasi Inode 0c5905 tedy jsem napsal

turbo-rm -d/dev/ttyS0 0c5905

bohuzel se nic nedeje, po odklepnuti entru je poslana hlaska
Inode F512F0
SEND 05 .....
AT+CGMW=13

a nic se dale nedeje.
V cem je problem?? Evil or Very Mad


OOPS, pri cisteni kodu pred zverejnenim vzal za sve i kus funkcniho kodu. Opraveno v http://www.bladox.cz/pub/turbo-cable-utils-0.5.1.tar.gz
(je to pouze src, bez zkompilovanych exe pro win32 - pridame pristi tyden a zverejnime oficialne).
P.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group