bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

nabíjení NOKIA
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
texmur
Guest





PostPosted: Wed Aug 16, 2006 6:26 pm    Post subject: nabíjení NOKIA Reply with quote

Nevíte prosím náhodou jak upravit firmware a nebo jinak přinutit Nokii 6310i aby při poklesu napětí na baterii začala sama nabíjet. Pou?ívám ji jako alarm trvale připojený na nabíječku a kdy? se dobije ,dopojí se nabíjení a samo se u? bez odpojení a znovuzapojení neaktivuje, tak?e se mobil po týdnu vybije

Děkuji
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Aug 18, 2006 3:47 pm    Post subject: Reply with quote

To je dost divne, nokie nabijenim netrpi, to byl problem starsich siemensu. Pokud se to deje pak by treba slo spinat nabijeni jen kdyz je alarm aktivni - viz. P7 OUT_ACTIVATED. Pak by se nabijelo pouze za jizdy nebo naopak v klidu. Podminkou by teda byla jizda aspon jednou v dobe vydrze baterie (nebo vzdalene deaktivace/aktivace pomoci sms v pripade delsiho stani).
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Fri Aug 18, 2006 7:28 pm    Post subject: Reply with quote

A nemů?e to odpojovat navíječka? nabíjím to cigaretovkou v autě
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Sat Aug 19, 2006 2:43 pm    Post subject: Reply with quote

Kdyz je vyple zapalovani je nabijecka aktivni?
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Sat Aug 26, 2006 9:07 pm    Post subject: Reply with quote

Ano je aktivní - je připojena na trvalé plus. Stačí jen vyndat a zandat Jacka do mobilu a nabíjení se spustí. Jen?e s autem nejezdím třeba měsíc tak?e to je problém
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Fri Sep 01, 2006 12:54 pm    Post subject: Reply with quote

Kratkodobe reseni - pripojte napajeni pres optron OUT_AIRCON a sem tam to muzete rozpojit/spojit pres sms. V delsim horizontu bychom mohli tuto fci implementovat primo do aplikace - rozpojeni treba jendou za den. Nazor?
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Fri Sep 01, 2006 2:10 pm    Post subject: Reply with quote

No to by bylo skvělý to rozpojení. Podle mne 1x denně na 10sec. vyře?í problémy mnoh lidí, kteří chtějí vá? skvělý AA pou?ít na hlídání objektu či auta. Ta sms je dost otravná a navíc klimu vyu?ívám na spu?tění GPS modulu.
Dejte prosím vědět, kdy by mohla být funkce přeru?ení nabíjení k dispoizici
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Tue Sep 19, 2006 6:01 pm    Post subject: Reply with quote

Mrknete na http://www.bladox.com/pub/autoalarm-1.9.27.tar.gz vystup P9, viz. PIN.TXT
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Wed Sep 20, 2006 2:39 pm    Post subject: Reply with quote

No to je skvělé. Tak?e pin9 slou?í jako napájecí pin a cca 1x denně přeru?í nabíjení na 10s? Jsem spí?e u?ivatel - jak tento "soft" dostanu do AA?
Díky
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Sat Sep 23, 2006 6:20 pm    Post subject: Reply with quote

Na P9 pripojite rele tak, aby bylo sepnute, kdyz je telefon vypnuty - tento vystup rozepina, je aktivni na par sekund pri zapnuti telefonu, pak asi za dalsi 3 hodiny, pak za dalsich asi 17 hodin. Puls trva asi 1.5minuty.

Aplikaci nahrajete pres datovy kabel pomoci turbo-app utility v baliku turbo-cable-utils. Nejprve pomoci "turbo-rm-apps" to smazete, pak "turbo-app autoalarm.trb" nahraje novou.
Back to top
petr
Guest





PostPosted: Sat Feb 17, 2007 1:14 pm    Post subject: Reply with quote

Lze přehrát sw taky u TL II? Mám taky problém s nabíjením Nokie na chatě.
Díky.
Back to top
texmur
Guest





PostPosted: Sun Feb 18, 2007 5:25 pm    Post subject: Reply with quote

Prosím ozvěte se mi na mail - potřeboval bych se domluvit na tom upgradu SW co jste mi v září nabízel
Děkuji
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Mon Feb 19, 2007 8:19 pm    Post subject: Reply with quote

petr wrote:
Lze přehrát sw taky u TL II? Mám taky problém s nabíjením Nokie na chatě.
Díky.


Bude vam stacit ovladani co ma aplikace Auto Alarm? Tj. omezeny pocet portu, definovane SMS. Pokud ano, pak lze AA nahrat do TL2.

Jinak to bude v dlouho slibovanem Pageru v3 - moznost nastaveni ruznych timeru, apod. Tj. pujde nastavit, ze se ma napr. jednou denne vyp/zap nejaky vystup.
Back to top
petr
Guest





PostPosted: Wed Feb 21, 2007 8:57 pm    Post subject: Reply with quote

Děkuji. Bude to stačit. Snad nebudu mít problém s přeta?ením sw. Nejsem zrovna v tomto zběhlý,ale bude to asi podobné jako u upgradu satelitu - to ?lo. Wink
Back to top
petr
Guest





PostPosted: Tue Feb 27, 2007 6:23 pm    Post subject: Reply with quote

Asi pro mne problém. Nemohu spustit turbo - app.exe. Jenom problikne černá a zmizí.
Mazání staré aplikace zdá se proběhlo. Chvíli inicializovalo modem, pak posílalo stračně dlouhé číslo a skončilo to ANS.
Co teď ? Sad
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group