bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Lze formatovat pametovou katu pres kabel

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Tue Apr 13, 2004 5:33 pm    Post subject: Lze formatovat pametovou katu pres kabel Reply with quote

Jelikoz se mi zahadnym zpusobem povedlo zborit pametovou kartu
chtel bych se zeptat zda lze tuto zformatovat za pomoci kabelu.

Dik
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Wed Apr 14, 2004 6:22 am    Post subject: Re: Lze formatovat pametovou katu pres kabel Reply with quote

Anonymous wrote:
Jelikoz se mi zahadnym zpusobem povedlo zborit pametovou kartu
chtel bych se zeptat zda lze tuto zformatovat za pomoci kabelu.

Dik


Bohuzel to z tecnickych duvodu nelze (technicke duvody: prochazi se cela karta, coz trva delsi dobu a ma vetsi energeticke naroky).
Velize by nas zajimal postup, jak se Vam to povedlo. Muzete nam prosim napsat na info?
P.
Back to top
Guest






PostPosted: Wed Apr 14, 2004 7:11 am    Post subject: Informace o poskozeni formatovani pametove karty Reply with quote

Nejsem si jist, ale zkousel jsem vytvorit, adresar programem "Turbo-mkdir" a zkousel jsem poupraveny vas program cell a pos (ziskani informaci primo na displej ne pomoci sms). Dale jsem nahraval nechtene smazane data btsek, kdy mi program hlasil poskozena data. Tak nevim zda ty data mate jiz poskozene v baliku lokalizace nebo dochazi k spatnemu zapisu popr. jiz byla karta nacata.


Jako dalsi zadrhel jsem zjistil, ze program turbo-read byl mel dle meho nazoru zkopirovat soubor z karty, ale kopiruje nejaky obludnosti. Soubor ma kuprikladu 1 kB, ale je kopirovano porad pryc.
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Wed Apr 14, 2004 1:19 pm    Post subject: Re: Informace o poskozeni formatovani pametove karty Reply with quote

Anonymous wrote:
Nejsem si jist, ale zkousel jsem vytvorit, adresar programem "Turbo-mkdir" a zkousel jsem poupraveny vas program cell a pos (ziskani informaci primo na displej ne pomoci sms). Dale jsem nahraval nechtene smazane data btsek, kdy mi program hlasil poskozena data. Tak nevim zda ty data mate jiz poskozene v baliku lokalizace nebo dochazi k spatnemu zapisu popr. jiz byla karta nacata.


Seznam bts je co jsme testovali v poradku, mozna bude neco se zapisem pres cable-utils (jedna se o >1000sms?).

Quote:

Jako dalsi zadrhel jsem zjistil, ze program turbo-read byl mel dle meho nazoru zkopirovat soubor z karty, ale kopiruje nejaky obludnosti. Soubor ma kuprikladu 1 kB, ale je kopirovano porad pryc.


turbo-read vypada funkcne, spis to bude nejak souviset s tou kartou.
Muzete nas prosim kontaktovat na info@bladox.cz?
Diky. P.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group